Μια βοήθεια!!!

Συζητήσεις πέραν των ενυδρειακών θεμάτων
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Elissaios
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Παρ 02 Μαρ 2018, 20:56
Τοποθεσία: Πειραιας
Mood:
Έχει βάλει Like: 1 time
Του έχουν βάλει Like: 0

Μια βοήθεια!!!

Δημοσίευση από Elissaios » Σάβ 23 Οκτ 2021, 12:55

Καλημέρες ομάδα μια ερωτήσει αν και άσχετος καιρό τρ σκέφτομαι να μπω η να κάνω κάτι δικό μ με θέμα τους μονομάχους διότι το έχω πάρει ζεστά πολύ σε γενικές γραμμές και θα Μ άρεσε φτιάξω ένα κανάλι στο yt και να ξεκινήσω να περνώ μέρος σε εκδηλώσεις κτλπ και ποιος ξέρει ίσως το κάνω ερασιτεχνικό επαγγελμα να φέρνω και να πουλάω το ερωτιμα είναι όμως αν ξέρει κάποιος τι ενέργειες χρειάζονται να γίνουνε διότι δεν γνωρίζω τπτ ...



mixalisdarras
Global Moderator
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 2333
Εγγραφή: Σάβ 26 Μάιος 2018, 00:41
Τοποθεσία: Μαρούσι
Έχει βάλει Like: 320 times
Του έχουν βάλει Like: 532 times

Re: Μια βοήθεια!!!

Δημοσίευση από mixalisdarras » Σάβ 23 Οκτ 2021, 13:40

Καλησπερα φιλε μου και καλως ηρθες!!! Θες να το κανεις σαν χομπυ ολο αυτο ή επαγγελμα?? Τα παιδια εδω μεσα μπορουν να σε βοηθησουν πως να φτιαξεις και πως να στησεις ενα ενυδρειο. Τωρα στο αλλο κομματι που ζητας ωστε να πουλας τα ζωντανα δεν νομιζω οτι μπορει να σε βοηθησει καποιος εδω μεσα θα πρεπει να απευθυνθεις σε καποιο μαγαζι λογικα ή σε καποιον εμπορο χοντρικης για να σου δωσει πληροφοριες σχετικα.

Άβαταρ μέλους
Elissaios
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Παρ 02 Μαρ 2018, 20:56
Τοποθεσία: Πειραιας
Mood:
Έχει βάλει Like: 1 time
Του έχουν βάλει Like: 0

Re: Μια βοήθεια!!!

Δημοσίευση από Elissaios » Κυρ 24 Οκτ 2021, 00:28

Σαν χόμπι εννοώ και με διάφορα είδη σε χρώματα ποικιλίες κτλπ δεν είναι καινούργιος στο φόρουμ είμαι από τότε π άνοιξε απλά δεν γράφω και ούτε εμφανίζομαι σε εκδηλώσεις καφέδες κτλπ λόγο χρόνου πλέον ...όσων αφορά το θέμα ναι ερασιτεχνικά αλλά και σκέφτομαι να πάω σε εκδηλώσεις κτλπ γτ σαν Ελλάδα είμαστε πολύ λίγα άτομα στο κλάδο αυτόν και λίγη ασχολούμαστε με το χόμπι αυτό

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικού περιεχομένου”