Ταχύπυκτο τσιμέντο

Συμβουλές και προτάσεις για όσους πιάνουν τα χέρια τους
Απάντηση
nt7561
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 23:03
Τοποθεσία: Ρόδος
Έχει βάλει Like: 0
Του έχουν βάλει Like: 2 times

Ταχύπυκτο τσιμέντο

Δημοσίευση από nt7561 » Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:07

Καλησπέρα στην παρέα!
Ηθελα να ρωτήσω το εξής: εκτός από το δοκιμασμένο (για την κόλληση φραγκς-βραχων εντός νερού) durostic D11, υπάρχει κάποιο άλλο? Εδώ που είμαι δεν μπορώ να το βρω. Βρίσκω αντίστοιχο άλλης εταιρίας (isomat).
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων



Άβαταρ μέλους
Νίκος
Administrator
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 9283
Εγγραφή: Δευ 12 Φεβ 2018, 00:33
Τοποθεσία: Πειραιάς
Έχει βάλει Like: 1832 times
Του έχουν βάλει Like: 2413 times

Re: Ταχύπυκτο τσιμέντο

Δημοσίευση από Νίκος » Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:03

nt7561 έγραψε:
Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:07
Καλησπέρα στην παρέα!
Ηθελα να ρωτήσω το εξής: εκτός από το δοκιμασμένο (για την κόλληση φραγκς-βραχων εντός νερού) durostic D11, υπάρχει κάποιο άλλο? Εδώ που είμαι δεν μπορώ να το βρω. Βρίσκω αντίστοιχο άλλης εταιρίας (isomat).
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Καλησπέρα Νικόλα...

Το πρόβλημα με τα αντίστοιχα ταχείας, οπως ειναι της sika, iso κτλ ειναι το εξής..

Μετα το τρίμηνο αρχίζει να θρυμματίζεται με αποτέλεσμα να λιώνει και να καταρρέει...δοκιμασμένες "κηδείες" :mrgreen:..

Αν θες την γνώμη μου καλυτερα να το παραγγείλεις και να πληρώσεις 2,3 φορες την αξία του σε μεταφορικά, θα σε βγάλει για χρόνια σε κολλήσεις κοραλλιών και βράχων!

nt7561
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 23:03
Τοποθεσία: Ρόδος
Έχει βάλει Like: 0
Του έχουν βάλει Like: 2 times

Re: Ταχύπυκτο τσιμέντο

Δημοσίευση από nt7561 » Παρ 16 Νοέμ 2018, 18:28

Voas έγραψε:
Τετ 14 Νοέμ 2018, 23:03
nt7561 έγραψε:
Τετ 14 Νοέμ 2018, 19:07
Καλησπέρα στην παρέα!
Ηθελα να ρωτήσω το εξής: εκτός από το δοκιμασμένο (για την κόλληση φραγκς-βραχων εντός νερού) durostic D11, υπάρχει κάποιο άλλο? Εδώ που είμαι δεν μπορώ να το βρω. Βρίσκω αντίστοιχο άλλης εταιρίας (isomat).
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Καλησπέρα Νικόλα...

Το πρόβλημα με τα αντίστοιχα ταχείας, οπως ειναι της sika, iso κτλ ειναι το εξής..

Μετα το τρίμηνο αρχίζει να θρυμματίζεται με αποτέλεσμα να λιώνει και να καταρρέει...δοκιμασμένες "κηδείες" :mrgreen:..

Αν θες την γνώμη μου καλυτερα να το παραγγείλεις και να πληρώσεις 2,3 φορες την αξία του σε μεταφορικά, θα σε βγάλει για χρόνια σε κολλήσεις κοραλλιών και βράχων!
Καλησπέρα φιλαράκι.
Οκ, αυτό θα κάνω. Απλά ήθελα να μάθω αν υπήρχε εναλλακτική λύση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φτιάξτο μόνος σου (DΙΥ)”