wave maker echotech Mp10

Απάντηση
antegeia7
Posts in topic: 5
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τρί 02 Ιούλ 2019, 05:27
Τοποθεσία: Αυστραλια
Έχει βάλει Like: 212 times
Του έχουν βάλει Like: 100 times

wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από antegeia7 » Κυρ 08 Μαρ 2020, 16:58

Αξιολόγηση για τον κυκλοφοριτη της echotech. .

Προτείνω ανεπιφύλακτα. Τον δουλεύω από την αρχή του ενυδρείου περίπου 8 μήνες.
Φοβερό εργαλείο κ εύχρηστο.

Στα συν,
1: εχει τρομερή ροή. Δύσκολα θα αφήσει νεκρό σημείο. Η Mp10 είναι υπεραρκετή για όγκο 200 λιτρων.

2: το καλώδιο είναι εκτός ενυδρείου καθώς κ το μοτερακι. Αυτομάτως δεν έχουμε διακύμανση στην θερμοκρασία.

3. Το καθάρισμα είναι εύκολο σε γελοίο βαθμό. Αφαιρεις, την εσωτερική μονάδα, αποσυναρμολογεις, καθαριζεις με ένα βουρτσακι κ πισω! Εναλλακτικά, μπορεις να εχεις μια δεύτερη εσωτερική μονάδα, το κόστος της δεν είναι μεγάλο, αφαιρείς, κουμπώνεις την δεύτερη και καθαριζεις ήσυχα. Η εταιρεία συστήνει να τοποθετούμε σφουγγαράκι αλλα μπουκώνει και δυσλειτουργει. Δουλεύει άψογα χωρίς.

4. Wifi..... λατρεύω την τεχνολογία. Συνδέεται στο reeflink της echotech, κατεβάζεις την εφαρμογή, και την ρυθμίζεις όπως θέλεις μέσω του κινητού σου. Κοινώς καταργείς την χειροκίνητη λειτουργία που είναι εκνευριστική ιδίως στο calibre.
Το app βέβαια είναι αστείο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

5. Έχει αρκετά προγράμματα τα οποία είναι ρυθμιζόμενα στο ενυδρειο σου. Φτιάχνεις στο προφίλ σου το πρόγραμμα σου όπως το θέλεις με τις εντασεις που θέλεις και το είδος ροής που θέλεις.

6. Εάν βάλεις κ 2η, συγχρονιζονται τελεια. Προσωπικά δεν έχω αλλα έχω διαβάσει μόνο θετικά. Δουλεύουν, όπως θέλεις. Ταυτόχρονα, ασύγχρονα, μια την μια μια τη άλλη, άλλο πρόγραμμα στην μθα άλλο στην άλλη κοκ.

7. Θορυβος. Είχα διαβάσει αρνητικά σχόλια για τις προηγούμενες εκδόσεις. Η quite drive δεν ακούγεται καθόλου.
Ίσως λίγο σπαστικό στο Reef schedule αλλα το έχω νύχτα και είναι το μόνο που ακούγετε. Κατά τ άλλα τίποτα! Δουλεύει αθόρυβα κ ακούραστα!

8. Οπτική! Απλά υπέροχο. Το καλωδιο δεν φαίνεται. Καθρεφτίζει η πλευρά της αντλίας και δεν φαίνεται τίποτα.

Φαντάζομαι η μεγαλύτερες Mp40 και Mp60. θα είναι εξίσου καλές!

Στα αρνητικά,
1: τιμή. Τσούζει! Αν συν υπολογίζουμε και το reeflink φεύγουμε!
2: η εσωτερική μοναδα δεν μπορεί να ρυθμιστεί στοβπου θέλεις να στοχευσεις, αλλά δε νομίζω να παίζει ιδιαίτερο ρόλο!

Όποιος άλλος έχει να προσθέσει κάτι παιδιά ας το αναφέρει!
Συνημμένα
20200309_022602_copy_480x640.jpg
20200309_022548_copy_480x640.jpg
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος antegeia7 την Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:28, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην antegeia7 for the post (total 2):
SweepingFish (Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:02) • magman (Κυρ 08 Μαρ 2020, 22:25)



Άβαταρ μέλους
golf
Global Moderator
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: Σάβ 10 Φεβ 2018, 10:35
Τοποθεσία: Αιγάλεω
Έχει βάλει Like: 179 times
Του έχουν βάλει Like: 248 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από golf » Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:02

Έτσι ακριβώς. Κ αν αυτός ακούγεται λίγο ο qd δεν ακούγεται καθόλου. Πιστεύω μέχρι 150 λίτρα full stock καλά κρατάει.
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην golf for the post (total 2):
antegeia7 (Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:07) • Rayden (Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:31)

antegeia7
Posts in topic: 5
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τρί 02 Ιούλ 2019, 05:27
Τοποθεσία: Αυστραλια
Έχει βάλει Like: 212 times
Του έχουν βάλει Like: 100 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από antegeia7 » Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:10

golf έγραψε:
Κυρ 08 Μαρ 2020, 17:02
Έτσι ακριβώς. Κ αν αυτός ακούγεται λίγο ο qd δεν ακούγεται καθόλου. Πιστεύω μέχρι 150 λίτρα full stock καλά κρατάει.
Σωστός. Πρόσθεσε τον θόρυβο.
Μόλις τελείωσα το άρθρο καταλαθος το το ανέβασα πριν κ ητανε μισό 🙃🙃

Θα ανεβάσω ανάλογο για την S2.

dimpol
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2019, 17:36
Τοποθεσία: Πετρουπολη
Έχει βάλει Like: 12 times
Του έχουν βάλει Like: 48 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από dimpol » Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:08

Όλα καλά τα παραπάνω. Πέστε μας όμως κ την τιμουλα να χαρούμε;

Άβαταρ μέλους
Rayden
Global Moderator
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 05:51
Τοποθεσία: Πειραιας
Έχει βάλει Like: 244 times
Του έχουν βάλει Like: 515 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Rayden » Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:33

Η Τιμη ξεφευγει. Αλλα ειναι οπλα, πολυ χαιρομαι που ακουσα τον φιλο @golf
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην Rayden για αυτή τη δημοσίευση:
antegeia7 (Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:37)

antegeia7
Posts in topic: 5
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τρί 02 Ιούλ 2019, 05:27
Τοποθεσία: Αυστραλια
Έχει βάλει Like: 212 times
Του έχουν βάλει Like: 100 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από antegeia7 » Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:35

dimpol έγραψε:
Κυρ 08 Μαρ 2020, 18:08
Όλα καλά τα παραπάνω. Πέστε μας όμως κ την τιμουλα να χαρούμε;
Είμαι από εξωτερικό φίλε μου, Αυστραλία
...🙂
Οπως αναφέρω τσουζει..
δώ λιγο φθηνότερη. την πήρα 374δολ. Σε ευρώ με την σημερινή αναλογία θα ήτανε 220.
Αμερική 300 αμερικανικά δολ
Ελλάδα γύρω στα 250 ευρώ? Όποιος ξέρει ακριβώς ας πει να γνωρίζουμε

Στην τιμή όμως μπαίνει κ το reeflink. Εχει αλλα 211δολ.
Η 120 ευρώ στην Αυστραλία.
Το reeflink κυριολεκτικά την απογειώνει την αντλία κ τις δυνατότητες της.

Άβαταρ μέλους
Rayden
Global Moderator
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 05:51
Τοποθεσία: Πειραιας
Έχει βάλει Like: 244 times
Του έχουν βάλει Like: 515 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Rayden » Κυρ 08 Μαρ 2020, 19:33

340 με 400 για την MP 40qd Ειναι πολλα αλλα αν σκεφτεις οτι μου ειχαν καει 3 Jebao και παλι ειναι πολλα.... :-)

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Administrator
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 9282
Εγγραφή: Δευ 12 Φεβ 2018, 00:33
Τοποθεσία: Πειραιάς
Έχει βάλει Like: 1832 times
Του έχουν βάλει Like: 2412 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Νίκος » Κυρ 08 Μαρ 2020, 21:21

Ειναι τσιμπημένοι στην τιμή τους αλλα οτι πληρώσεις πέρνεις συνήθως..

Εγω δοκίμασα πριν μια διετία δυο coral box q15 και δόξα τον θεό μου έχουν βγει μια χαρά!
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην Νίκος για αυτή τη δημοσίευση:
Νικολακης (Κυρ 08 Μαρ 2020, 22:23)

mixalisdarras
Global Moderator
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 2333
Εγγραφή: Σάβ 26 Μάιος 2018, 00:41
Τοποθεσία: Μαρούσι
Έχει βάλει Like: 320 times
Του έχουν βάλει Like: 532 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από mixalisdarras » Κυρ 08 Μαρ 2020, 22:24

Καλησπέρα και από εμένα εγώ που παίζω με 2 mp40 QD είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος αθόρυβες και πολύ αποδοτικές. Βέβαια οι τιμή όχι απλά τσιμπάει αλλά τι να κάνεις και εγώ έπαιρνα συνέχεια jebao και δεν ήξερες άμα θα ξυπνήσεις και θα δουλεύει οπότε..

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Administrator
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 9282
Εγγραφή: Δευ 12 Φεβ 2018, 00:33
Τοποθεσία: Πειραιάς
Έχει βάλει Like: 1832 times
Του έχουν βάλει Like: 2412 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Νίκος » Κυρ 08 Μαρ 2020, 22:42

Εμένα λόγο διάταξης του ενυδρείου δεν χωράνε να μπουν mp, βρίσκουν εξωτερικα! :mrgreen:

Ενα μειονέκτημα τους που το θεωρώ αρκετά μεγάλο, ειμαι μη επιλογή ρύθμισης κλήσης του, σε φουλ μπουστ ειναι πρόβλημα!

antegeia7
Posts in topic: 5
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τρί 02 Ιούλ 2019, 05:27
Τοποθεσία: Αυστραλια
Έχει βάλει Like: 212 times
Του έχουν βάλει Like: 100 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από antegeia7 » Δευ 09 Μαρ 2020, 05:32

Έτσι είναι η τιμή τσούζει όντως αλλα κυριολεκτικά ότι πληρώνεις παίρνεις και ναι μεν δίνεις αρκετά μπροστά για να την αγοράσεις, αλλα θα τα βρεις μπροστά σου.
Όπως λέει κνο φίλος rayden άμα σου καουν 2 με τρεις φορές οι απλές έβγαλες τα λεφτά σου! Συν το στρες και το τρέξιμο να την αναπληρώσεις.

Δύσκολα θα πάθει το οτιδήποτε η echotech και έχει πολύ καλή ανταπόκρισηη εγγύηση.
Ένα ακόμα συν είναι ότι δουλεύει με την μπαταρία της echotech.
Κ τέλος κατανάλωση ρεύματος. Τραβάει ανάλογα με την ένταση κ το προγραμμα που χρησιμοποιείς. Πολύ βασικό επίσης και ειναι κέρδος που βρίσκεις μπροστά σου. 🙂
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην antegeia7 για αυτή τη δημοσίευση:
Rayden (Δευ 09 Μαρ 2020, 11:14)

Άβαταρ μέλους
Νικολακης
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 2487
Εγγραφή: Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:12
Τοποθεσία: Αθήνα, Καλλιθέα
Mood:
Έχει βάλει Like: 917 times
Του έχουν βάλει Like: 711 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Νικολακης » Δευ 09 Μαρ 2020, 11:14

antegeia7 έγραψε:
Δευ 09 Μαρ 2020, 05:32
Έτσι είναι η τιμή τσούζει όντως αλλα κυριολεκτικά ότι πληρώνεις παίρνεις και ναι μεν δίνεις αρκετά μπροστά για να την αγοράσεις, αλλα θα τα βρεις μπροστά σου.
Όπως λέει κνο φίλος rayden άμα σου καουν 2 με τρεις φορές οι απλές έβγαλες τα λεφτά σου! Συν το στρες και το τρέξιμο να την αναπληρώσεις.

Δύσκολα θα πάθει το οτιδήποτε η echotech και έχει πολύ καλή ανταπόκρισηη εγγύηση.
Ένα ακόμα συν είναι ότι δουλεύει με την μπαταρία της echotech.
Κ τέλος κατανάλωση ρεύματος. Τραβάει ανάλογα με την ένταση κ το προγραμμα που χρησιμοποιείς. Πολύ βασικό επίσης και ειναι κέρδος που βρίσκεις μπροστά σου. 🙂
Και τρεις να σου καούν πάλι μια η άλλη είσαι με τις jebao! Που μπορεί και να μην σου καούν όμως! Μην το έχουμε δεδομένο γαι τις κινεζικές! Εγώ έχω 1 που δουλεύει 4 χρόνια ασταμάτητα και ούτε την έχω συνέχεια στο καθάρισμα με ξύδιαπου μου έχουν πει κλπ κλπ.
Τωρα οσον αφορά το αν παθαίνει κάτι η ecotech έχω ακούσει από πολλούς για σκουριές στους άξονες, για αλλαγές του wet side και θορύβους κλπ κλπ!
Άρα για εμένα τα 400ευρω που κάνει δεν τα αξίζει όσον αφορά και τον περιορισμό που γράφει ο Νικόλας ως προς την μη επιλογή ρύθμισης κλήσης τους!
Με 400 ευρώ μπορείς είτε να πάρεις 3-4 jebao σε κανένα Black friday που τις ξεφτιλίζουν ή να πας στις coral box ή και στις καινούριες τις aqua illumination!!!
Αυτο με την κατανάλωση ισχύει σε όλες! Δεν καίνε το ίδιο ρεύμα στα χαμηλά τους και σε φουλ ένταση άρα δνε νομίζω ότι είναι σωστό κριτήριο!!!
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην Νικολακης για αυτή τη δημοσίευση:
antegeia7 (Δευ 09 Μαρ 2020, 14:50)

antegeia7
Posts in topic: 5
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: Τρί 02 Ιούλ 2019, 05:27
Τοποθεσία: Αυστραλια
Έχει βάλει Like: 212 times
Του έχουν βάλει Like: 100 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από antegeia7 » Δευ 09 Μαρ 2020, 15:02

Νικολακης έγραψε:
Δευ 09 Μαρ 2020, 11:14
antegeia7 έγραψε:
Δευ 09 Μαρ 2020, 05:32
Έτσι είναι η τιμή τσούζει όντως αλλα κυριολεκτικά ότι πληρώνεις παίρνεις και ναι μεν δίνεις αρκετά μπροστά για να την αγοράσεις, αλλα θα τα βρεις μπροστά σου.
Όπως λέει κνο φίλος rayden άμα σου καουν 2 με τρεις φορές οι απλές έβγαλες τα λεφτά σου! Συν το στρες και το τρέξιμο να την αναπληρώσεις.

Δύσκολα θα πάθει το οτιδήποτε η echotech και έχει πολύ καλή ανταπόκρισηη εγγύηση.
Ένα ακόμα συν είναι ότι δουλεύει με την μπαταρία της echotech.
Κ τέλος κατανάλωση ρεύματος. Τραβάει ανάλογα με την ένταση κ το προγραμμα που χρησιμοποιείς. Πολύ βασικό επίσης και ειναι κέρδος που βρίσκεις μπροστά σου. 🙂
Και τρεις να σου καούν πάλι μια η άλλη είσαι με τις jebao! Που μπορεί και να μην σου καούν όμως! Μην το έχουμε δεδομένο γαι τις κινεζικές! Εγώ έχω 1 που δουλεύει 4 χρόνια ασταμάτητα και ούτε την έχω συνέχεια στο καθάρισμα με ξύδιαπου μου έχουν πει κλπ κλπ.
Τωρα οσον αφορά το αν παθαίνει κάτι η ecotech έχω ακούσει από πολλούς για σκουριές στους άξονες, για αλλαγές του wet side και θορύβους κλπ κλπ!
Άρα για εμένα τα 400ευρω που κάνει δεν τα αξίζει όσον αφορά και τον περιορισμό που γράφει ο Νικόλας ως προς την μη επιλογή ρύθμισης κλήσης τους!
Με 400 ευρώ μπορείς είτε να πάρεις 3-4 jebao σε κανένα Black friday που τις ξεφτιλίζουν ή να πας στις coral box ή και στις καινούριες τις aqua illumination!!!
Αυτο με την κατανάλωση ισχύει σε όλες! Δεν καίνε το ίδιο ρεύμα στα χαμηλά τους και σε φουλ ένταση άρα δνε νομίζω ότι είναι σωστό κριτήριο!!!
Μαι δεν αντιλέγω. Μπορεί να παρεις κινεζικη και να σου βγει σκυλί. Αλλά προσωπικά έχω καει από κινέζικα οποτε προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω.

Η αλήθεια βέβαια είναι ότι οι τιμές είναι άλλες εδώ όπως και η οικονομία και δεν φαίνονται τόσο.


Η Νερο5 ωραίο εργαλείο επίσης, ήμουν ανάμεσα αλλα κατέληξα στην Mp10 λίγο καλωδίου και εξωτερικού μοτέρ. .

Περί σκουριάς που λες έχουν αναφερθεί μερικές περιπτώσεις τις οποιες η εταιρεία τις καλύπτει ακόμα κ εκτός εγγύησης.

Για θόρυβο η QD δεν ακουγετε καθόλου. Μόνο την νύχτα την ακούω και μόνο σε συγκεκριμένο πρόγραμμα.

Δεν ήξερα ότι και οι άλλες καταναλώνουν λιγότερο ρεύμα σε χαμηλές ροές. Το άλλο που μένει να δούμε είναι η βέλτιστη κατανάλωση. Αν είδα καλά είναι 3 watt λιγότερη. Τωρα θα μου πεις είναι λίγο αλλά λίγο από εδώ λίγο από εκεί μαζεύονται, κ οι τιμές του ρεύματος, τουλάχιστον εδώ κάθε μήνα ανεβαίνουν!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Νικολακης
Posts in topic: 2
Δημοσιεύσεις: 2487
Εγγραφή: Πέμ 22 Μαρ 2018, 16:12
Τοποθεσία: Αθήνα, Καλλιθέα
Mood:
Έχει βάλει Like: 917 times
Του έχουν βάλει Like: 711 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Νικολακης » Δευ 09 Μαρ 2020, 15:07

antegeia7 έγραψε:
Δευ 09 Μαρ 2020, 15:02
Νικολακης έγραψε:
Δευ 09 Μαρ 2020, 11:14

Και τρεις να σου καούν πάλι μια η άλλη είσαι με τις jebao! Που μπορεί και να μην σου καούν όμως! Μην το έχουμε δεδομένο γαι τις κινεζικές! Εγώ έχω 1 που δουλεύει 4 χρόνια ασταμάτητα και ούτε την έχω συνέχεια στο καθάρισμα με ξύδιαπου μου έχουν πει κλπ κλπ.
Τωρα οσον αφορά το αν παθαίνει κάτι η ecotech έχω ακούσει από πολλούς για σκουριές στους άξονες, για αλλαγές του wet side και θορύβους κλπ κλπ!
Άρα για εμένα τα 400ευρω που κάνει δεν τα αξίζει όσον αφορά και τον περιορισμό που γράφει ο Νικόλας ως προς την μη επιλογή ρύθμισης κλήσης τους!
Με 400 ευρώ μπορείς είτε να πάρεις 3-4 jebao σε κανένα Black friday που τις ξεφτιλίζουν ή να πας στις coral box ή και στις καινούριες τις aqua illumination!!!
Αυτο με την κατανάλωση ισχύει σε όλες! Δεν καίνε το ίδιο ρεύμα στα χαμηλά τους και σε φουλ ένταση άρα δνε νομίζω ότι είναι σωστό κριτήριο!!!
Μαι δεν αντιλέγω. Μπορεί να παρεις κινεζικη και να σου βγει σκυλί. Αλλά προσωπικά έχω καει από κινέζικα οποτε προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω.

Η αλήθεια βέβαια είναι ότι οι τιμές είναι άλλες εδώ όπως και η οικονομία και δεν φαίνονται τόσο.


Η Νερο5 ωραίο εργαλείο επίσης, ήμουν ανάμεσα αλλα κατέληξα στην Mp10 λίγο καλωδίου και εξωτερικού μοτέρ. .

Περί σκουριάς που λες έχουν αναφερθεί μερικές περιπτώσεις τις οποιες η εταιρεία τις καλύπτει ακόμα κ εκτός εγγύησης.

Για θόρυβο η QD δεν ακουγετε καθόλου. Μόνο την νύχτα την ακούω και μόνο σε συγκεκριμένο πρόγραμμα.

Δεν ήξερα ότι και οι άλλες καταναλώνουν λιγότερο ρεύμα σε χαμηλές ροές. Το άλλο που μένει να δούμε είναι η βέλτιστη κατανάλωση. Αν είδα καλά είναι 3 watt λιγότερη. Τωρα θα μου πεις είναι λίγο αλλά λίγο από εδώ λίγο από εκεί μαζεύονται, κ οι τιμές του ρεύματος, τουλάχιστον εδώ κάθε μήνα ανεβαίνουν!!!!!!
Έχεις δίκιο όσον αφορά τις τιμές του εκεί με το εδώ! Σίγουρα κια εδώ αν ήταν πιο φθηνές θεωρώ θα ήταν αν δνε είναι ήδη το πρώτο μοντέλο σε πωλήσεις!
Μεγάλη διαφορά που δνε πρόκειται να μειωθεί δυστυχώς μιας και εδώ το νούμερο τον χομπιστων είναι πάρα πολύ μικρότερο σε σχέση με εκεί ή οποιαδήποτε άλλη μεγάλη χώρα!!!!
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην Νικολακης για αυτή τη δημοσίευση:
antegeia7 (Δευ 09 Μαρ 2020, 15:11)

alan boy
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Τετ 28 Φεβ 2018, 19:44
Τοποθεσία: Ανδρος
Mood:
Έχει βάλει Like: 54 times
Του έχουν βάλει Like: 44 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από alan boy » Δευ 09 Μαρ 2020, 15:42

Θα ήθελα κάποια στιγμή να δοκίμαζα μια Vortech
Αλλά επειδή οι rw8 jebao που έχω είναι σκυλιά (άντεξαν 3 χρόνια) έμεινα εκεί.
Είναι και το κόστος βέβαια 50 ευρώ η jebao

Desmo
Global Moderator
Posts in topic: 1
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Παρ 10 Ιαν 2020, 18:54
Τοποθεσία: Αθηνα
Έχει βάλει Like: 113 times
Του έχουν βάλει Like: 239 times

Re: wave maker echotech Mp10

Δημοσίευση από Desmo » Δευ 09 Μαρ 2020, 23:18

Καλησπέρα κ από εμένα απλά για το ιστορικό τουλάχιστον όσο αφορά την διάρκεια κ χωρίς νά εχω δοκιμάσει jebao wavemaker αν κ αντλίες εχω δυο ακόμα δόξα το θεό ολα οκ η βορτεκ η mp10wes αισίως οδεύει προς την 8 ετια......απόλογισμος μέχρι στιγμής ένα τροφοδοτικό εννοείται after market......όποτε used αγορά 150€ τότε συν 25€ το τροφοδοτικό.......
Οι χρήστες που πάτησαν Like στον/ην Desmo for the post (total 2):
Νικολακης (Δευ 09 Μαρ 2020, 23:25) • antegeia7 (Τρί 10 Μαρ 2020, 00:10)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κυκλοφορία”